Een ieder die een van de Heilige meester planten tot zich neemt hoort voldoende aandacht en tijd te krijgen. Wij van Ayakasha geven onze workshops in een veilige, warme, liefdevolle en oordeelvrije setting. We stoppen veel tijd en energie in iedere workshop. Tijdens een ceremonie zijn we 100% aanwezig om de reizen van de deelnemers zo goed mogelijk te laten verlopen. We begeleiden middels afstemming, (live) muziek en concentratie. Verder vinden wij het belangrijk dat deelnemers hun ervaringen na een ceremonie even kunnen laten bezinken middels een nacht rust en slaap. De volgende dag is er tijd om de ervaringen tijdens de sharing, die we de volgend ochtend hebben, te delen. Op deze manier kunnen wij ook meer duidelijkheid geven op de verkregen inzichten en de integratie daarvan in het dagelijks leven. De tweede avond reizen de deelnemers over het algemeen dieper en meer ontspannen. Onze locaties zijn buiten de stad en het drukke leven in een natuurrijke omgeving zodat er weer contact met jezelf, Moeder Aarde en de flora en fauna kan worden gemaakt. We werken hier immers met heilige planten gegeven door Moeder Natuur. We organiseren om de redenen genoemd hierboven alleen workshops met avond en nacht ceremonies en slechts tweemaal per maand. Dit ook uit respect voor de Spirits van de Sacred Plants en de deelnemers
UPDATE:
Gezien de huidige situatie rondom het Corona virus in Nederland hebben we besloten om tijdelijk tot eerste week februari met onze groep workshops te stoppen. Wel doen we individuele workshops tot 2 personen.
Zie hier voor meer info omtrent ons beleid ten aanzien van COVID-19
Midweek: 15 februari - 17 februari 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
VOL
Reservelijst
Weekend 19 februari - 21 februari 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
VOL
Reservelijst
Midweek: 15 maart - 17 maart 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Boek nu
Weekend 19 maart - 21 maart 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
VOL
Reservelijst
Weekend 30 april - 2 mei 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
VOL
Reservelijst
Midweek retreat 21 juni - 23 juni 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Voorlopig VOL
Reservelijst
Zomer Special week retreat 9 juli - 15 juli 2021 (in landelijke omgeving van Nederland)
(Kambo en meerdere plant ceremonies & healing sessies neem contact op voor het programma)
Boek nu
Weekend 23 juli - 25 juli 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Voorlopig VOL
Reservelijst
Midweek retreat 30 augustus - 1 september 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Boek nu
Midweek retreat 13 september - 15 september 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Boek nu
Weekend 1 oktober - 3 oktober 2021 (landelijke omgeving van Nederland)
Boek nu
Voor meer over onze activiteiten neem gerust contact met ons op op schrijf je in voor onze nieuwsbrief.
We updaten deze pagina regelmatig met nieuwe data.
Als een workshop vol is kun je je altijd aanmelden voor de wachtlijst. We nemen dan contact op in geval er een plek vrijkomt. Ook is het mogelijk contact op te nemen om eventueel een privé of privé groeps sessie te bespreken. Neem contact met ons op voor meer informatie over onze workshops of om eventueel een therapie sessie te boeken. Of meld je dan aan voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van onze toekomstige activiteiten.